Szkolenie teoretyczne - Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (Kod ICAO: EPLU)

Język polski
Logo AZM
Aeroklub Zagłębia Miedziowego
Organizacja Pożytku Publicznego
Lotnisko publiczne Lubin
W chmurach z głową...
Przejdź do treści

Szkolenie teoretyczne

Szkolenie
Szkolenie teoretyczne dla kandydatów na pilotów szybowcowych i samolotowych w ośrodku szkolenia lotniczego ATO Aeroklubu Zagłębia Miedziowego odbywa w pierwszych miesiącach każdego kolejnego roku (zazwyczaj zaczyna się od pierwszego weekendu miesiąca lutego każdego roku). Rozkład zajęć zimowego szkolenia teoretycznego publikowany jest na naszych stronach internetowych. Zajęcia prowadzone są w soboty i niedziele w sali szkoleniowej na lotnisku Aeroklubu Zagłębia Miedziowego. Dla osób, które zdecydują się rozpocząć szkolenie praktyczne w Aeroklubie Zagłębia Miedziowego, po pozytywnym zdaniu egzaminu teoretycznego, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia teoretycznego w naszym ośrodku jest wydawane niedopłatnie.
Osoby, które nie mogą uczestniczyć w organizowanym przez nas szkoleniu teoretycznym w okresie zimowym mogą skorzystać z możliwości szkolenia korespondencyjnego przez Internet, oferowanego przez naszego partnera, którym jest ośrodek szkolenia teoretycznego ATO Avioner. W tym celu zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza interentowego, którego zawartość zostanie przesłana do ATO Avioner.
W celu prawidłowego wypełnienia formularza należy wypełnić lub zaznaczyć wszystkie pola oznaczone gwizdką (*) przy etykietach a następnie wpisać kod zabezpieczający zanjdujący się na obrazku. Wysłanie formularza zostanie potwierdzone informacją, która ukarze się tuż po przetworzeniu formularza przez system.
Zapytanie o korespondencyjne szkolenie teoretyczne

 samolotowym
 szybowcowym
Wróć do spisu treści