Loty zapoznawcze - Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (Kod ICAO: EPLU)

Język polski
Logo AZM
Aeroklub Zagłębia Miedziowego
Organizacja Pożytku Publicznego
Lotnisko publiczne Lubin
W chmurach z głową...
Przejdź do treści

Loty zapoznawcze

Szkolenie
Lot to wspaniałe, niełatwe do opisania słowami przeżycie. Loty zapoznawcze są okazją do poznania świata z góry. Mogą też być niebanalnym prezentem, a nawet okazją do wyrażenia uczuć wobec swoich bliskich. Lot zapoznawczy umożliwi sprawdzenie, czy rzeczywiście masz chęć zostać pilotem. Po krótkim przygotowaniu naziemnym zasiądziesz za sterami i odbędziesz lot z instruktorem.
LOT ZAPOZNAWCZY SZYBOWCEM

Szum powietrza, doskonała widoczność, nieograniczona przestrzeń. Przeszklona kabina szybowca daje wrażenie bezpośredniego obcowania z powietrzem, ptakami i nieskazitelnie piękną przyrodą. Jeśli warunki pogodowe pozwolą, poznasz termiczne prądy wznoszące, dzięki którym szybowiec może długo utrzymywać się w powietrzu. Wrażenia dostępne tylko ptakom i pilotom - poznaj, czym jest szybownictwo!
Lot zapoznawczy szybowcem odbywa się na szybowcu dwumiejscowym (typ szybowca: Bocian lub Puchacz). Start odbywa się za samolotem holującym, który wynosi szybowiec na odpowiednią wysokość.

LOT ZAPOZNAWCZY SAMOLOTEM

Przekonaj się, jak to jest przemieszczać się bez nerwów i korków, oglądając jednocześnie piękne widoki z góry. Jeśli masz za sobą podróż samolotem rejsowym, przekonasz się, jak dalece odmienne i zaskakujące są odczucia z lotu małym samolotem. Lot zapoznawczy to pierwszy krok do latania sportowego. Uwaga! Może być początkiem długotrwałej pasji!
Loty zapoznawczy samolotem odbywa się na samolocie dwumiejscowym (Cessna) lub czteromiejscowym (Socata).

Informujemy, że osoby, które chcą wykupić lot zapoznawczy jako prezent dla innej osoby otrzymają specjalnie zaprojektowane w tym celu zaproszenie na lot zapoznawczy.

Taryfikator opłat za loty zapoznawcze znajdziesz na naszej stronie w menu Taryfikator w opcji Loty zapoznawcze lub po prostu, po kliknięciu tutaj.

Kontakt w sprawie wykupienia lotu zapoznawczego:
Księgowa AZM p. Jolanta Pyszczyńska od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
T: +48 76 846 10 71
K: +48 693 447 069

Kontakt w sprawie wykonania lotu zapoznawczego:
Z-ca Kierownika Szkolenia instr. pil. Piotr Kondraciuk
T: +48 76 744 26 86
K: +48 693 447 053Wróć do spisu treści