AZM InfoBlog - Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (EPLU)

Język polski
Logo AZM
Aeroklub Zagłębia Miedziowego
Organizacja Pożytku Publicznego
Lotnisko publiczne Lubin
Przejdź do treści

Zmiana terminu 10. WOP

Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (EPLU)
Opublikowane według AviaMaster w 10 WOP · 20 Maj 2020
         
           
Szanowne                Koleżanki, Szanowni Koledzy!              
Każdy                  organizowany przez nas Wiosenny Obóz Przelotowy to nie                  tylko okazja do wspólnego oddawania się swojej                  lotniczej pasji. Jak                  wiedzą Ci z Was, którzy u na byli chociaż raz, WOP to                  również okazja do spotkań, rozmów przy wspólnych                  posiłkach, przy grillu i ognisku, wspólnej zabawy,                  wspólnych wyjazdach.
             
Dotrzymanie                  obostrzeń i reżimu sanitarnego związanych z                  zapobieganiem epidemii wirusowej (a tak naprawdę to                  nie mamy też pewności czy i jakie będą obowiązywać) w                  zaplanowanym w tym roku terminie Wiosennego Obozu                  Przelotowego pozbawiłoby to nasze wspólne                  przedsięwzięcie tego, co sprawia, że jest ono                  wyjątkowe. Ciężko                  nam organizatorom wyobrazić sobie nas wszystkich                  trzymających się od siebie z daleka, w maseczkach, w                  rękawiczkach gumowych... Długo za pewne byśmy tak nie                  wytrzymali. Nie chcemy jednak występować przeciw                  ustalonemu porządkowi prawnemu, ani żadnego z Was                  narażać na jakiekolwiek zagrożenie.
             
Biorąc                  pod uwagę powyższe postanowiliśmy o zmianie terminu                  10. Wiosennego Obozu Przelotowego, który odbędzie się                  w tym roku w dniach od 25 lipca do 8 sierpnia 2020                  roku.
             
Zdajemy                  sobie jednak sprawę z faktu, że części z Was termin                  ten może nie odpowiadać. W związku z tym dla osób,                  które wpłaciły już wpisowe, a nie będą mogły                  przyjechać we wskazanym terminie i nie zażądają zwrotu                  wpisowego proponujemy przyjazd do nas w dowolnym                  terminie w tym sezonie i wykonywanie lotów po stawkach                  ustalonych w piśmie organizacyjnym 10. WOP. Taki WOP                  przez cały ROK. Oczywiście każdy, kto nie wycofa                  wpisowego otrzyma również okolicznościową koszulkę (a                  będzie wyjątkowa) i powinien zabrać ją ze sobą kiedy                  zaplanuje swój przyjazd w tegorocznym sezonie ;-)
             
Oczywiście                  tym, którym nasza propozycja nie pasuje zwrócone                  zostaną wszystkie wniesione opłaty na poczet 10. WOP                  w ciągu 7 dni od dnia otrzymania od nich wiadomości                  e-mail z prośbą o zwrot należności.
             
W przypadku pytań                  służymy pomocą.
             

             
W imieniu                  organizatorów 10. Wiosennego Obozu Przelotowego.
Andrzej Onitsch
           
         


Wróć do spisu treści