AZM InfoBlog - Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (EPLU)

Język polski
Logo AZM
Aeroklub Zagłębia Miedziowego
Organizacja Pożytku Publicznego
Lotnisko publiczne Lubin
W chmurach z głową...
Przejdź do treści

Zmiana terminu 10. WOP

Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (EPLU)
Opublikowane według AviaMaster w 10 WOP · 20 Maj 2020
Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!
Każdy organizowany przez nas Wiosenny Obóz Przelotowy to nie tylko okazja do wspólnego oddawania się swojej lotniczej pasji. Jak wiedzą Ci z Was, którzy u na byli chociaż raz, WOP to również okazja do spotkań, rozmów przy wspólnych posiłkach, przy grillu i ognisku, wspólnej zabawy, wspólnych wyjazdach.
Dotrzymanie obostrzeń i reżimu sanitarnego związanych z zapobieganiem epidemii wirusowej (a tak naprawdę to nie mamy też pewności czy i jakie będą obowiązywać) w zaplanowanym w tym roku terminie Wiosennego Obozu Przelotowego pozbawiłoby to nasze wspólne przedsięwzięcie tego, co sprawia, że jest ono  wyjątkowe. Ciężko nam organizatorom wyobrazić sobie nas wszystkich trzymających się od siebie z daleka, w maseczkach, w rękawiczkach gumowych... Długo za pewne byśmy tak nie wytrzymali. Nie chcemy jednak występować przeciw ustalonemu porządkowi prawnemu, ani żadnego z Was narażać na jakiekolwiek zagrożenie.
Biorąc pod uwagę powyższe postanowiliśmy o zmianie terminu 10. Wiosennego Obozu Przelotowego, który odbędzie się w tym roku w dniach od 25 lipca do 8 sierpnia 2020 roku.
Zdajemy sobie jednak sprawę z faktu, że części z Was termin ten może nie odpowiadać. W związku z tym dla osób, które wpłaciły już wpisowe, a nie będą mogły przyjechać we wskazanym terminie i nie zażądają zwrotu wpisowego proponujemy przyjazd do nas w dowolnym terminie w tym sezonie i wykonywanie lotów po stawkach ustalonych w piśmie organizacyjnym 10. WOP. Taki WOP przez cały ROK. Oczywiście każdy, kto nie wycofa wpisowego otrzyma również okolicznościową koszulkę (a będzie wyjątkowa) i powinien zabrać ją ze sobą kiedy zaplanuje swój przyjazd w tegorocznym sezonie ;-)
Oczywiście tym, którym nasza propozycja nie pasuje zwrócone zostaną wszystkie wniesione opłaty na poczet 10. WOP w ciągu 7 dni od dnia otrzymania od nich wiadomości e-mail z prośbą o zwrot należności.
W przypadku pytań służymy pomocą.

W imieniu organizatorów 10. Wiosennego Obozu Przelotowego.
Andrzej Onitsch


Wróć do spisu treści